O firmie

EC Group to spółka, która powstała w 2020 roku, na rynku jest więc stosunkowo młodym podmiotem. Budują ją jednak osoby o nieziemskiej wręcz energii, charyzmie i zdolności do nawiązywania kontaktów, co przekłada się na szybki rozwój, dynamiczny wzrost i satysfakcjonujące efekty.

W pierwszym roku funkcjonowania EC Group włączyła do swojej oferty produkty marki Jolywood, która bardzo szybko stała się flagową pozycją, mimo tego, że nie są to produkty budżetowe.

Od 2022 roku w katalogu propozycji znajduje się również współpraca z marką Hegatech, dla której EC Group jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Ta relacja świetnie uzupełnia ofertę naszej firmy, a jednocześnie sprawia, że nasi klienci zyskują znacznie większy wybór produktów.

Rdzeń firmy stanowią trzy filary: Izabela Górska, Marcin Awier oraz Zbigniew Pietrzak

Izabela Górska z wykształcenia jest anglistą, co świetnie sprawdza się przy negocjowaniu umów i warunków współpracy z zagranicznymi kontrahentami. Choć dotychczas nie była związana z branżą fotowoltaiczną to zagadnienia ekologiczne od dawna były jej bliskie. Zwraca uwagę na skład i jakość kupowanych przez siebie produktów, stara się ograniczać zużycie plastiku i unika towarów, które niepotrzebnie zanieczyszczają środowisko. Ceni sobie kontakt z naturą. Na stanowisku prezesa w branży fotowoltaicznej odnalazła się bardzo szybko. Jej zaangażowanie przekłada się na wyniki spółki i pozwala na nawiązywanie kolejnych relacji biznesowych.

Zbigniew Pietrzak to handlowiec z krwi i kości. Od dwudziestu lat związany ze sprzedażą, chce wykorzystać swoje predyspozycje i zdolności, by zostawiać „zielony ślad”. Ze względu na to jest na pierwszej linii frontu w kontakcie z klientami. To właśnie on odpowiada za obsługę zamówień i ich sprawną realizację. Co więcej, taki kontakt z innymi ludźmi to dla niego czysta przyjemność. Lubi kontakt z drugim człowiekiem. Praca zza biurka to nie jest jego wymarzone zajęcie, dlatego lubi jeździć na spotkania, rozmawiać, wymieniać się pomysłami i inspiracjami. Ten przepływ energii to dla Zbigniewa paliwo do dalszej pracy i dalszego działania.

Wsparcia udziela Marcin Awier. Z wykształcenia inżynier budownictwa, konstruktor. Na przestrzeni lat brał udział w budowaniu różnorodnych firm, które zakończyły się powodzeniem. Swoim doświadczeniem w obszarze budowania i rozwijania przedsiębiorstw dzieli się obecnie w ramach EC Group, by wspólnie osiągać sukces również tej inicjatywy. Działania podejmowane w ramach branży budowlanej, projektowej, transportowej czy budownictwa energetycznego dały mu nie tylko doświadczenie, ale i wiedzę, które teraz może przenieść na grunt fotowoltaiki. Lubi żeglarstwo, co dodatkowo motywuje go do podejmowania działań proekologicznych i angażowania się w tego rodzaju projekty.